تبلیغات
سید احمد الحسن وصی و رسول امام مهدی یمانی موعود - نشر اکاذیب سید ! احمد الحسن در شهرستان های قم ، شیراز و اهواز

 
به گزارش پایگاه اینترنتی المهدیون ( دات آی آر ) جریان منتسب به احمد الحسن در تازه ترین فعالیت خود ، اقدام به پخش یک عدد دی وی دی و یک جلد کتاب در انتشار اکاذیب و مهملات سید احمد الحسن نموده است .
در این سی دی که تعدادی از کتاب های گمراه کننده این فرد مدعی مهدویت به صورت پی دی اف و دو قطعه از فیلم عبدالله هاشم ( فیلم ساز مصری )  قرار دارد سعی شده است تا این مطلب را به مخاطبین القا نماید که اگر فردی با احمد الحسن مخالفت کرد عذاب سختی در مقابل او خواهد بود و بزودی بلایی بر سر او می آید و از سویی مهمترین دلیل بر حقانیت وی استخاره به قرآن کریم است .
بنا بر اخبار واصله پیروان احمد الحسن ، این بسته را در حاشیه شهر قم و در میان کسبه و بازاریان توزیع نموده اند . که این اقدام خود جای تأمل دارد و سعی در عوام فریبی و گمراهی مردم ساده در کوچه و بازار جزء جدیدترین  برنامه های آنها می باشد
.
همچنین در تازه ترین اخبار واصله این جریان منحرف اقدام به یارگیری و تبلیغ در سطح شهر شیراز نموده است و از نمونه اقدامات تبلیغی پیروان احمد الحسن در شیراز می توان به ایجاد حلقه های تبلیغی در سطح پارکها و با هدف تبلیغ در قشر مذهبی ها ، پخش سی دی ، پخش چندین جزوه و همچنین کتابی با نام متشابهات که به تریج عقاید این شخص مدعی می پردازد اشاره نمود .
شایان ذکر است گزارشهایی مبنی بر تشدید فعالیت این فرقه در استان خوزستان و در بین مردم شریف عرب زبان در جنوب ایران نیز حکایت دارد .
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نظرات خوانندگان :
رضا چنین نوشته است :
با خوندن این خبر یاد قدیم ها افتادم که در گوشه کتاب های دعا در مساجد می نوشتند که امام زمان در خواب دختری آمده و گفته چنین کنید و چنان و این مطلب را بر روی ده عدد برگه نوشته و در بین مردم پخش نمایید که اگر چنین کردید سعادت دنیا و آخرت را دارید و اگر خدای ناکرده سرباز زدید خانه ات می سوزد ، و یا بچه ات را از دست می دهی و یا یک ضرر مالی بسیار شنگینی می کنی و آخر هم می نوشت که من این کار را کرده ام و الان یک خانه در بالا شهر تهران دارم .
ــــــــــــــــــــــــــــــــــ
واقعا که خیلی مضحک و خنده داره .
یعنی هنوز همچنین بشرهایی پیدا می شه ؟؟
من که نمی شناسمشون ولی اگه دیدیشون از قول من بهشون بگو مگه گوش ما را دراز دیدید ؟ ...... خودتونیدو اینقدر به شعور مردم توهین نکنید .

طبقه بندی: بانک اخبار، 
برچسب ها: سید احمد الحسن، مدعی یمانی، اول المهدیین، وصی و رسول امام مهدی، قم، فعالیت، امام احمد الحسن،  
دنبالک ها: صفحه نخست،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 1 بهمن 1391 توسط سید احمد الحسن