تبلیغات
سید احمد الحسن وصی و رسول امام مهدی یمانی موعود - دستگیری مبلغان جریان مدعی یمانی ( احمد الحسن ) در استان فارس ( شیراز )

 
4 مبلغ جریان مدعی خروج یمانی در استان فارس دستگیر شد؛ این مبلغان مدعی هستند که جانشین، فرزند و نائب امام زمان (عج) احمد اسماعیل گاطع از سال ۱۳۷۸ از بصره عراق خروج کرده که‌‌ همان سید یمانی موعود است و به دنبال جذب یاران خود است.

این مبلغان مدعی هستند که جانشین، فرزند و نائب امام زمان (عج) احمد اسماعیل گاطع از سال ۱۳۷۸ از بصره عراق خروج کرده که‌‌ همان سید یمانی موعود است و به دنبال جذب یاران خود است.

 بر اساس روایات اهل بیت علیهم الاسلام سید یمانی از نسل زید بن علی بن حسین علیه الاسلام با نام حسن یا حسین از یمن خروج می‌کند و خروج سید یمانی همزمان با خروج سید خراسانی و سفیانی یکی از علایم ظهور حضرت مهدی (عج) است.

 نحوه ورود مبلغان این جریان انحرافی به ایران و بطور مشخص در خوزستان و در ادامه به شیراز، مشهد و قم، نزدیکی و همسایگی کشور عراق با ایران و قرابت فرهنگی این کشور (عراق) با اعراب خوزستان بوده است که به سرعت از این استان وارد کشور شده و پس از فراگیر شدن در شهر اهواز و عضوگیری از افراد مختلف، اعضاء را در گروه‌هایی به نام انصار المهدی سازماندهی و با برگزاری جلسات مخفی افرادی را بعنوان لیدر و مبلغ به شهرهای قم، مشهد وشیراز اعزام می‌نموده‌اند.

جریان یمانی سوژه‌های خود را در بوستان‌های شیراز انتخاب و با گفتگو و استفاده از احادیث جعلی و با توزیع کتاب، جزوه و سی دی طعمه‌های خود را فریب می‌دادند. این افراد با سوء استفاده از اعتقادات و باورهای قلبی مردم به امام زمان (عج) ۲۰ نفر را جذب کرده بودند.

 نیروهای اطلاعات سپاه فجر استان فارس پس از شناسایی مبلغان این جریان، از ۶ ماه پیش و با هماهنگی دستگاه قضایی عملیات نفوذ را آغاز کرده و زمانی که این جریان قصد گسترش فعالیت‌های خود به شهرهای دیگر استان فارس را داشتند، ۴ نفر از مبلغان آنان را دستگیر کردند.

از این دستگیر شدگان مقدار ۵۰۰ نفر ساعت بازجویی تخصصی به عمل آمد و انحراف‌های این افراد و جعلی بودن اسناد این جریان برای سرشاخه‌ها و فریب خوردگان تفهیم شد.

طبقه بندی: بانک اخبار، 
برچسب ها: احمد الحسن، جریان مدعی یمانی، شیراز، استان فارس، قم، مبلغ جریان یمانی، انصارالمهدی،  
دنبالک ها: صفحه نخست سایت جریان مدعی یمانی،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 23 مرداد 1392 توسط سید احمد الحسن