تبلیغات
سید احمد الحسن وصی و رسول امام مهدی یمانی موعود - دعوای لفظی بین دو امام مهدی بالا گرفت ( امام مهدی ناصر محمد الیمانی و احمد الحسن )

 
 امام مهدی ناصر محمد الیمانی و احمد الحسن !
 چه کسی پیروز این میدان است ؟
پیرو ظهور مدعی یمانی احمد الحسن ( کذاب بصری ) گویا بازار پیدایش مدعیان دروغین هر روز پر رونق تر گشته و به حق هر دم از این باغ بری می رسد ... تازه تر از تازه تری می رسد
در جدیدترین اخبار واصله مدعی جدیدی که گویا گوی سبقت از احمد الحسن مدعی کهنه سوار مهدویت ربوده است پا به عرصه وجود نهاد و عجیب است که اربابان استعماری درزمانی که احمد الحسن را نتوانسته اند به عقد کسی در بیاورند کیس جدید خود را رونمایی کرده و اما
مدعی جدید مهدویت مهدی ناصر محمد
ــ آیا احمد الحسن مهره سوخته آنها گردیده ؟
ــ آیا چوب خط های احمد الحسن برای آنها پر شده است ؟
ــ آیا احمد الحسن را شکست خورده و ناکار آمد دیدند ؟
ــ آیا احمد الحسن ( این عروسک خیمه شب بازی استعمار ) باورش گردیده که امام مهدی و یا یمانی موعود است ؟ و در نتیجه ادعای خودکفایی و استقلال دارد ؟
ــ آیا مدعی جدید ظرفیتی دارد که احمد الحسن فاقد آن ظرفیت است ؟
ــ و ...... ؟
جالب است که این دو زائیده استعمار این روزها در راستای یارگیری و سبقت از دیگری ، گاهاً هماورد نیز می طلبند و کار به جایی می رسد که برای یکدیگر خط و نشان  هم می روند .
آنچه در ادامه مطلب می آید نامه ای است از جدید ترین مدعی یمانی که تاره به بازار مدعیان پیوسته و در عرضه اندام و هیکل خود به سراغ احمد الحسن رفته و وی را به کنار کشی از صحنه رقابت فرا می خواند . 

از امام مهدی ناصر محمد الیمانی به فرستاده شیطان رجیم احمد الحسن الیمانی که مردم را به شرک به خداوند بزرگ دعوت می کند

بسم الله الرحمن الرحیم، والصلاة والسلام على كافة أنبیاء الله ورسله من أوّلهم إلى خاتمهم محمد رسول الله إلى النّاس كافة، لا أفرق بین أحدٍ من رسل الله وأنا من المسلمین أدعو إلى الله على بصیرة القرآن العظیم حنیفاً مسلماً وما أنا من المشركین، أما بعد..

نمی خواهم که وقتم را با گفتگو با پیروان چشم و گوش بسته احمد حسن یمانی تلف کنم زیرا که شکما از آنانی هستید که خداوند در مورد آنها فرموده است:
{ أَمْ تَحْسَبُ أَنَّ أَكْثَرَهُمْ یَسْمَعُونَ أَوْ یَعْقِلُونَ إِنْ هُمْ إِلَّا كَالْأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ سَبِیلًا }
صدق الله العظیم [الفرقان:44]
آیا گمان می‌بری بیشتر آنان می‌شنوند یا می‌فهمند؟! آنان فقط همچون چهارپایانند، بلکه گمراهترند


بلکه از بزرگتان و امامتان که باطل را به شما تعلیم می دهد و شما را به شرک به خداوند دعوت می کند می خواهم که دعوت به گفتگوی مرا قبول کند یا در سایت رسمیش برای گفتگو وبیان حق قران برای همه مسلمانان و جویندگان حقیقت مرا بعنوان میهمان بپذیرد .

ای مردم سوگند به خداوند عظیم که استخوانهای پوسیده را زنده می کند پروردگار آسمانها و زمین و آنچه در بین آنهاست و پروردگار عرش عظیم که احمد حسن الیمانی با مبالغه بدون حق در
محمد رسول الله وائمه آل بیتش که سلام و صلوات خداوند بر آنها و همه انبیاء باد مردم را به شرک دعوت می کند .


و ای مسلمانان از پیروی از آنانی که درحق انبیاء و ائمه کتاب مبالغه می کنند بر حذر باشید به خداوند سوگند آنان می خواهند که شما با مبالغه نا حق در انبیاء و ائمة کتاب در شرک فرو بروید و این روش شیطان است ت همیشه و همه جا باعث شود که تابعین تابعین درحق پیامبرشان و آل بیت او مبالغه کنند تا بدین ترتیب دوباره آنها را به شرک بازگرداند و از این دعوت کنندگان به شرک احمد حسن یمانی است که خود را امام احمد حسن یمانی می نامد ببینید که چگونه قران را تاویل می کند ببینید که چگونه در حق محمد رسول الله و آل بیت او مبالغه می کند و خود را از آل بیت پیامبر می شمارد تا پیروانش در او مبالغه کنند . لعنت خداوند بر احمد حسن یمانی رسول شیطان رجیم باد یا لعنت خداوند بر ناصر محمد الیمانی باد اگر که مهدی منتظر نباشد و حکم آن باخداوند است و او بهترین جدائی دهنده (بین حق و باطل ) است .

ای بندگان خدابه بیان دشمن خدا و رسولش و ائمه کتاب نگاه کنید که چگونه کتاب خداوند را طبق وحی شیطان رجیم تاویل می کند .
[[ وعن محمد بن مسلم، قال: سألت أبا جعفر (ع) عما یروون أن الله خلق آدم على صورته، فقال: (هی: صورة، محدثة، مخلوقة واصطفاها الله واختارها على سائر الصور المختلفة، فأضافها إلى نفسه كما أضاف الكعبة إلى نفسه والروح إلى نفسه ?وَنَفَخْتُ فِیهِ مِنْ رُوحِی?) ([70])، وصورة الله التی خلق علیها آدم هو محمد (ص) ؛ لأنه المخلوق الأول والتجلی الأول والظهور الأول فی الخلق وخلیفة الله الحقیقی ([71])، ومعنى أنه صورة الله أی إنه ظهور وتجلی اللاهوت فی الخلق، فمحمد (ص) هو صورة اللاهوت المطلق فی الخلق فمن أراد معرفة اللاهوت المطلق یعرفه بصورته فی الخلق أو الله فی الخلق محمد (ص).
وقال تعالى: ?وَمَنْ یَدْعُ مَعَ اللَّهِ إِلَهاً آخَرَ لا بُرْهَانَ لَهُ بِهِ فَإِنَّمَا حِسَابُهُ عِنْدَ رَبِّهِ إِنَّهُ لا یُفْلِحُ الْكَافِرُونَ?([72])، وقال تعالى: ?هَلْ یَنْظُرُونَ إِلَّا أَنْ یَأْتِیَهُمُ اللَّهُ فِی ظُلَلٍ مِنَ الْغَمَامِ وَالْمَلائِكَةُ وَقُضِیَ الْأَمْرُ وَإِلَى اللَّهِ تُرْجَعُ الْأُمُورُ?([73]).
والذی یأتی فی ظل من الغمام هو محمد (ص) (الله فی الخلق) فی الرجعة وبیده حربة من نور فیقتل إبلیس (لعنه الله)، فتعالى سبحانه عن الإتیان والمجیء والذهاب أو الحركة وهی من صفات الخلق.
عن عبد الكریم بن عمرو الخثعمی، قال: سمعت أبا عبد الله (ع) یقول: (إن إبلیس قال: أَنْظِرْنِی إِلى یَوْمِ یُبْعَثُونَ، فأبى الله ذلك علیه، قالَ: فَإِنَّكَ مِنَ الْمُنْظَرِینَ إِلى یَوْمِ الْوَقْتِ الْمَعْلُومِ، فإذا كان یوم الوقت المعلوم ظهر إبلیس لعنه الله فی جمیع أشیاعه منذ خلق الله آدم إلى یوم الوقت المعلوم، وهی آخر كرة یكرها أمیر المؤمنین (ع).
فقلت: وإنها لكرات ؟ قال: نعم إنها لكرات وكرات، ما من إمام فی قرن إلا ویكر معه البر والفاجر فی دهره حتى یدیل الله المؤمن من الكافر، فإذا كان یوم الوقت المعلوم كر أمیر المؤمنین (ع) فی أصحابه و جاء إبلیس فی أصحابه، ویكون میقاتهم فی أرض من أراضی الفرات یقال له الروحا قریب من كوفتكم، فیقتتلون قتالاً لم یقتتل مثله منذ خلق الله عز وجل العالمین، فكأنی أنظر إلى أصحاب علی أمیر المؤمنین (ع) قد رجعوا إلى خلفهم القهقرى مائة قدم، وكأنی أنظر إلیهم وقد وقعت بعض أرجلهم فی الفرات، فعند ذلك یهبط الجبار عز وجل ?فِی ظُلَلٍ مِنَ الْغَمامِ وَالْمَلائِكَةُ وَقُضِیَ الْأَمْرُ? رسول الله (ص) بیده حربة من نور، فإذا نظر إلیه إبلیس رجع القهقرى ناكصاً على عقبیه، فیقولون له أصحابه: أین ترید وقد ظفرت؟ فیقول: إِنِّی أَرى ما لا تَرَوْنَ إِنِّی أَخافُ اللَّهَ رَبَّ الْعالَمِینَ، فیلحقه النبی (ص) فیطعنه طعنة بین كتفیه فیكون هلاكه وهلاك جمیع أشیاعه، فعند ذلك یعبد الله عز وجل ولا یشرك به شیئاً، ویملك أمیر المؤمنین (ع) أربعاً وأربعین ألف سنة حتى یلد الرجل من شیعة علی (ع) ألف ولد من صلبه ذكراً، وعند ذلك تظهر الجنتان المدهامتان عند مسجد الكوفة وما حوله بما شاء الله) ([74]).
أی إن الروایة تبین بوضوح أن هبوط ونزول وإتیان محمد (ص) هو هبوط الله سبحانه وتعالى عن الإتیان والهبوط فالمراد من قوله تعالى: ?هَلْ یَنْظُرُونَ إِلَّا أَنْ یَأْتِیَهُمُ اللَّهُ فِی ظُلَلٍ مِنَ الْغَمَامِ وَالْمَلائِكَةُ وَقُضِیَ الْأَمْرُ وَإِلَى اللَّهِ تُرْجَعُ الْأُمُورُ?([75])، أی هل ینظرون إلا أن یأتیهم محمد (ص) المظلل بالغمام، فالآیة فی محمد (ص) وآل محمد (ع)، ومنهم أمیر المؤمنین علی (ع) والقائم (ع) ]]
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــ

پایان گفته زور و دروغ بر خداوند و رسولش


ولی من امام مهدی منتظر حق هستم و شایسته است که جز بیان حق قران بر خدا نگویم ، شما رابه پرستش خداوند یکتا که خدائئ جز او نیست ودعوت می کنم و شما را به مبالغه نکردن در حق انبیاء خداوند و مهدی منتظر و رقابت در دوستی و نزدیکی به خداوند دعوت می کنم و شما در ذات خداوند همان حقی را دارید که انبیاء و رسولان و ائمه کتاب دارند و همه برای حب و قرب خداوند رقابت می کنند که کدام یک به خداوند حبیب تر و نزدیکتر است آنها یکدیگر را نسبت به خداوند سبحان ترجیح نمی دهند . خداوند شما را از روش عبادتشان آگاه نموده تا آنکس که بخواهد از روش عبادت آنان پیروی و به راه آنها اقتدا نماید خداوند می فرماید :

{ یَبْتَغُونَ إِلَى ربّهم الْوَسِیلَةَ أَیُّهُمْ أَقْرَبُ وَیَرْجُونَ رَحْمَتَهُ وَیَخَافُونَ عَذَابَهُ إِنَّ عَذَابَ رَبِّكَ كَانَ مَحْذُورًا}
صدق الله العظیم [الإسراء:57]
کسانی را که آنان می‌خوانند، خودشان (برای تقرب) به پروردگارشان وسیله‌ می‌جویند، كه كدامشان نزدیکتر؛ و به رحمت او امیدوارند؛ و از عذاب او می‌ترسند؛ چرا که عذاب پروردگارت، همواره در خور پرهیز و وحشت است
پس چه کسی شما را از رقابت در حب و قرب خداوند با پیامبران خدا نهی کرده است تا جایی در این مبالغه در حق انبیاء و ائمه کتاب پیش رفته اید که آنان را برای نزدیکتر شدن بیشتر به خداوند پرستش میکنیدکه لعنت خداوند بر دعوت کنندگان به شرک باد .


وای احمد حسن الیمانی من امام مهدی منتظر ناصر محمد الیمانی به تو می گویم : اگر مردی هستی كه خود و دعوتت را برحق می دانی دعوت مرا برای گفتگو در سایتم (موقع الإمام المهدی ناصر محمد الیمانی منتدیات البشرى الإسلامیة) بپذیر یا اینکه امام ناصر محمد الیمانی را برای گفتگو در سایتتان را بعنوان مهمان بپذیر تا برای جستجوگران حقیقت معلوم شود که کدام یک ازما مردم را به حق فرا خوانده و به صراط مستقیم صراط خداوند عزیز حمید هدایت می کند .


و به حق فتوا می دهم که جز اولوالالباب که عقل خود را به کار می گیرند کسی نمی تواند بین حق و باطل را تمییز دهد . همانان که خداوند در هر زمان و مکان آنها را هدایت نموده است .طبق فرموده خداوند تعالی :
{ وَالَّذِینَ اجْتَنَبُوا الطَّاغُوتَ أَن یَعْبُدُوهَا وَأَنَابُوا إِلَى اللَّـهِ لَهُمُ الْبُشْرَ‌ىٰ ۚ فَبَشِّرْ‌ عِبَادِ ﴿١٧﴾ الَّذِینَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ ۚ أُولَـٰئِكَ الَّذِینَ هَدَاهُمُ اللَّـهُ ۖ وَأُولَـٰئِكَ هُمْ أُولُو الْأَلْبَابِ ﴿١٨﴾ }
صدق الله العظیم [الزمر]
و کسانی که از عبادت طاغوت پرهیز کردند و به سوی خداوند بازگشتند، بشارت از آن آنهاست؛ پس بندگان مرا بشارت ده!
همان کسانی که سخنان را می‌شنوند و از نیکوترین آنها پیروی می‌کنند؛ آنان کسانی هستند که خدا هدایتشان کرده، و آنها خردمندانند.

ای مردم الله را بپرستید او که پروردگار من و شماست و پروردگار انبیاء و رسولان و مهدی منتظر و پروردگار همه انس و جن و ملائکه ، الله پروردگار جهانیان است و دراین ملکوت در حق هیچ یك از بندگان خدا مبالغه نکنید که آنها نیز بندگانی همانند شما هستند برای حب و قرب پروردگارمعبود با بندگان رقابت کنید چگونه از رقابت برای حب و قرب خداوند چشم پوشی کردید ؟ اگر راست می گوید برای قرب به چه کسی از قرب به خدا چشم پوشی کرده اید ؟و بعد از حق (خداوند ) جز گمراهی نیست آیا تقوا نمی کنید ؟

و ای مسلمانان به الله که خدائی جز او نیست کسی از دعوت امام مهدی ناصر محمد الیمانی پیروی نمی کند ، مگر آنكس كه عقلش را بکار اندازد واستفاده از عقل دست یافتن به همان بصیرتی است که از دیدن حق کور نخواهد ماند به شرط انکه عقل خود را به کار گیرید . الله را که پروردگار من و شما را بدون هیچ شریکی بپرستید و با بندگان برای حب و قرب خداوند رقابت کنید تا مشخص شود کدام یک از شما نزدخداوند حبیب تر و نزدیکتر است ، درحق بندگان خداوند مبالغه نکنید آنان نیز همانند شما هستند و شما هم نسبت به خداوند همان حقی را دارید که دیگربندگان دارند ، پاک و منزه است او (سبحان خداوند ) هیچ همسر و فرزندی اختیار ننموده است . و به ( آیات) محکم کتاب خداوند قران عظیم و سنت حق پیامبرکه با محکم قران تناقضی ندارد تمسک جوئید تا به راه راست (صراط مستقیم ) هدایت شوید .

ای مسلمانان شما بر گفتگوی بین امام مهدی ناصر محمد الیمانی و کسی که خود را امام احمد حسن الیمانی می نامد شاهد باشید چه دعوت ما را برای گفتگو در سایتمان بپذیرید یا اینکه ما را برای گفتگو به سایت خودش دعوت نماید پس انتخاب با اوست و ما برای گفتگو آماده ایم و چنانچه احمد حسن الیمانی از گفتگو با امام مهدی ناصر محمد الیمانی سرباززد (حاضر نشد ) خواهید دانست که او فرستاده شیطان رجیم است ونه فرستاده امام مهدی منتظر و نه فرستاده عیسی مسیح بن مریم پس شما شاهد باشید .

ای مسلمانان شما شاهد گفتگوی بین امام مهدی ناصر محمد الیمانی و کسی که خود را امام احمد حسن الیمانی می نامد باشید چه دعوت ما را برای گفتگو در سایتمان بپذیرد یا اینکه ما را برای گفتگو به سایت خودش دعوت نماید پس انتخاب با اوست و ما برای گفتگو آماده ایم و چنانچه احمد حسن الیمانی از گفتگو با امام مهدی ناصر محمد الیمانی سرباززد (حاضر نشد ) خواهید دانست که او نه فرستاده امام مهدی منتظر و نه فرستاده عیسی مسیح بن مریم که فرستاده شیطان رجیم است پس شما شاهد باشید .

و در این بیان به مدیر میز گفتگوی جهانی مهدی منتظر در عصر گفتگوی قبل از ظهور دستور می دهیم که بخش جدیدی به نام امام احمد حسن الیمانی ایجاد کند و بدین ترتیب نام بخش عبارت خواهد بود :
( صفحة الضیف الإمام أحمد الحسن الیمانی للحوار مع الإمام المهدی ناصر محمد الیمانی )


و مداخله در گفتگو و مبارزه با برهان علمی بین امام احمد حسن یمانی و امام مهدی منتظر ناصر محمد یمانی بر همه انصار حرام است . ولی چنانچه احمد حسن یمانی در بخش اختصاص یافته در صفحه اول سایت ما حاضر نشد بر اوست که در سایتش بخشی مخصوص و انحصاری برای گفتگو بین امام احمد حسن یمانی و امام ناصر محمد الیمانی ایجاد کند و این گفتگو در معرض دید همه انصار احمد حسن یمانی و ناصر محمد الیمانی و همه اعضای شبکه جهانی اینترنت خواهد بود که آنان حق دارند تا حق را از باطل بشناسند تا از حق پیروی کنند .


پس ای رئیس اداره سایت امام مهدی ناصر محمد الیمانی دستور را اجرا کن و بخشی مخصوص به این نام ایجاد کن :
( صفحة الضیف الإمام أحمد الحسن الیمانی للحوار مع الإمام المهدی ناصر محمد الیمانی )
وسلامٌ على المرسلین، والحمد لله ربّ العالمین..
أخوكم فی دین الله الإمام المهدی ناصر محمد الیمانی
طبقه بندی: بانک اخبار، 
برچسب ها: احمد الحسن، امام مهدی ناصر محمد الیمانی، مدعیان یمانی، انصار المهدی، سید احمد الحسن، بازار مدعیان دروغین مهدویت، دجال بصره،  
دنبالک ها: احمد الحسن صفحه نخست سایت،  
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 13 آبان 1392 توسط سید احمد الحسن