تبلیغات
سید احمد الحسن وصی و رسول امام مهدی یمانی موعود - چند سوال دیگر از پیروان احمد الحسن

 
یکی از مخاطبان سایت در صفحه ارتباط با ما سوالاتی را در خصوص احمد الحسن پرسیده اند که جهت بیداری طرفداران این مدعی کاذب یمانی از خواب غفلت در معرض عموم قرار می گیرد . 
سلام 
چند تا سوال داشتم 
1 - چرا عكسی از ایشان بر روی سایت گذاشته نمی شود . چه منعی دارد .
2 - ایشان العان دقیقا كجا هستند . چرا ایشان باید بترسند مگر اولیای خدا را خداوند یاری نمی كند .
3 - ایشان اگر حق باشند به این معناست كه هر كس موافق ایشان نباشد باطل است .( آیات الهی كه حتی طرفداران ادیان دیگر را حق می دانند )
4 - مباهله و مناظره روش شخصی انبیا و اوصیا نبوده وبه درخواست ملحدین از آن بزرگواران گذاشته می شده است چرا ایشان در ابتدای امر چنین درخواستی دارند . به هر قیمتی می خواهند ..... برسند . 
5 - نام مهدی های بعدی كه خواهند آمد چیست . چرا در آیات و روایات هیچ نشانه ای از آنها نیست . در حالی كه امامان دوازده گانه از ابتدای رسالت با مشخصات بوده است .
6 - روایات مكرر تاكید می كنند كه یمانی و سید خراسانی و ... در یك روز قیام می كنند . به ما هم از ظهور سید خراسانی خبری بدهید و الا ثابت كنید كه روایات نادرست هستند .
7 متن وصیت نامه رسول خدا (ص) (كه سند آن به گفته اكثر علما اهل رجال ضعیف است) بنا به فرض محال امامت امام زمان عج ا... كه تمام شود ایشان تازه باید شروع به كار كنند . در حالی كه هنوز آقا ظهور نكرده اند . كجای این حداقل عقلی است چه برسد به ..... . 
عدم پاسخگویی ظرف دو روز باطل بودن را ثابت می كند .
طبقه بندی: بررسی ادله اثبات سید احمد الحسن، 
برچسب ها: احمد الحسن، سوالات، جریان مدعی یمانی، انصار المهدی، دجال بصره،  
دنبالک ها: صفحه نخست،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 9 خرداد 1393 توسط سید احمد الحسن