تبلیغات
سید احمد الحسن وصی و رسول امام مهدی یمانی موعود - چاپ کتاب بررسی و رد ادعاهای احمد اسماعیل در نقد جریان مدعی یمانی

 
کتاب بررسی و رد ادعاهای احمد اسماعیل ( احمد الحسن الیمانی ) به چاپ رسید .

به گزارش سایت المهدیون ، کتاب بررسی و رد ادعاهای احمد اسماعیل در تیراژ 3000 نسخه توسط فاضل محقق حجت الاسلام و المسلمین محمد ذکاوت صفت و به قیمت 6000 تومان روی جلد  آماده عرضه گردید .


این کتاب حول سه موضوع احمد الحسن ، مدعیان مهدویت و دفاع ها و ردیه های مدعیان به تألیف رسیده است .

کتاب بررسی و رد ادعاهای احمد الحسن در یک مقدمه و نه فصل جمع آوری شده است .از مهمترین مباحث مطروحه در این کتاب می توان به موارد زیر اشاره نمود :
  • معرفی اجمالی برخی از افرادی که ادعای مهدویت نموده اند
  • معرفی احمد اسماعیل و حیدر مشتت نماینده تام الإختیار وی در سفر تبلیغی به قم
  • آغاز دعوت با ذکر صفات یمانی در روایات
  • ادعاهای عجیب و غریب احمد اسماعیل
  • استدلال های احمد الحسن
  • نمونه هایی از جعلیات احمد الحسن
  • شباهت های احمد الحسن و میرزا غلام احمد قادیانی
  • جدال دو مدعی یمانی ( احمد الحسن و ناصر محمد الیمانی )
نویسده محترم حجت الاسلام محمد ذکاوت در مقدمه کتاب خود می نویسد : ما در این نوشتار به بررسی و نقد ادعاهای یکی از مدعیان اخیر ، به نام احمد اسماعیل که خود را امام احمد الحسن الیمانی و فرزند امام مهدی ( علیه السلام ) و نماینده او و جانشین او و یمانی موعود می خواند می پردازیم
روش این فرقه منحرف در ادعای خود ، بر اساس تقطیع روایات ، بازی با الفاظ ، تزویر و دروغ گویی ، عدم امانت در نقل روایت ، أخذ روایات ضعیف سنی و غیره می باشد که توضیح این موارد ذکر خواهد شد .

به گزارش سایت المهدیون ( در نقد احمد الحسن یمانی ) ، استفاده از نقطه و نظرات اسناد بزرگ علامه کورانی با الهام از کتاب دجال بصره ایشان ، در بردارنده استاد و مدارک مهمی از جریان احمد الحسن در ضمن و قسمت پایانی کتاب ، همچنین جامع نگری نویسنده ، در گرد آوری سرفصل ها ، از نقاط قوت این کتاب به شمار می آید .

علاقه مندان جهت تهیه کتاب می توانند در ساعات اداری به شماره  32923090   025  تماس گرفته و کتاب را با 40 درصد تخفیف مطالبه نمایند .

اطلاعات تخصصی در خصوص سید احمد الحسن " مدعی کاذب یمانی از جنس فیس بوک " در سایت المهدیون به آدرس http://almahdyoon.ir  موجود می باشد .طبقه بندی: بانک اخبار، 
برچسب ها: کتاب بررسی و رد ادعاهای احمد الحسن، ذکاوت صفت، احمد اسماعیل، احمد الحسن، سید احمد الحسن، حیدر مشتت، ناصر محمد الیمانی،  
دنبالک ها: صفحه نخست،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 9 مهر 1393 توسط سید احمد الحسن