تبلیغات
سید احمد الحسن وصی و رسول امام مهدی یمانی موعود - تعطیلی شبکه رسمی جریان احمد الحسن در محیط واتساپ ( whatsapp )

 


یکی از فعالیتهای جریان مدعی یمانی در فضاهای اجتماعی وخصوصا فضای اندروید ، تبلیغ در فضای واتساپ است .

مبلغان جریان انحرافی منتسب به  احمد الحسن فعالیت گسترده ای در این فضا دارند .

یکی از مهمترین این گروه ها که به نوعی جزء شبکه های رسمی این جریان نیز محسوب می شد به نام گروه امام مهدی توسط شخصی به نام " ع ف "  و "س ح پ " اداره می شد .

شایان ذکر است آقای " ع ف " از اعضای اخراجی یکی از موسسات معتبر قم بوده و البته اخراج وی مربوط به حداقل یک سال قبل از پیوستن به این جریان انحرافی  می باشد

مدیر این شبکه که با پیروان احمد الحسن ( معروف به انصار عراق ) ارتباط نزدیکی دارد در گفتگو با یکی از همراهان سایت " المهدیون دات آی آر " علت تعطیلی آن را حضور حداکثری مخالفین و حجم بالای ایرادات بر احمد الحسن عنوان می کند .

ضمنا این فرد ارتباط بسیار نزدیکی با حسین موسوی ، ( مبلغ مزدور و کانال ارتباطی بین جریان احمد الحسن و استعمار )  دارد 

حسین موسوی که از اعضای ارشد سازمان منافقین و بازررس ویژه مسعود رجوی در بازدید از اردوگاه اشرف می باشد تابعیت سوئد را نیز در کارنامه خود دارد و طی دو هفته اخیر ملاقات هایی را نیز با " ع ف " و برخی دیگر از فریب خوردگان این جریان در قم داشته است . 

مدیران این گروه پس از ناتوانی در پاسخگویی به سوالات ابتدایی مخاطبین خود ، گویا مضرات تشکیل آن را در تبیین ماهیت واقعی احمد الحسن و ادعاهایش بیش از سود آن دیده و عطای این گروه را به لقایش ترجیح داده و تعطیلی آن را علی رغم هزینه های انسانی و غیره که در برداشت اعلام نمودند . 

طبقه بندی: بانک اخبار، 
برچسب ها: احمد الحسن، میر حسین موسوی، عضو ارشد سازمان منافقین، المهدیون، انصار امام مهدی، واتساپ، مسعود رجوی،  
دنبالک ها: احمد الحسن،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 6 خرداد 1394 توسط سید احمد الحسن