تبلیغات
سید احمد الحسن وصی و رسول امام مهدی یمانی موعود - اعلان برائت و لعن عبدالله هاشم و تعداد بسیاری دیگر از مبلغین احمد الحسن از وی + کلیپ

 
تاکنون ، هرگاه سخن از جا و مکان احمد الحسن در میان مبلغین این جریان مدعی یمانی به پیش می آمد ، طالبان حقیقت را حواله به فیس بوک و صفحات اینترنتی مربوط به احمد الحسن می دادند و تنها راه ارتباطی با این امام ساختگی را اینترنت می دانستند  اما با گذشت زمان اندکی از ظهور و بروز این جریان و تشدید فعالیت های مبلغین آن ، امروزه انشعابات فکری متعددی در این گروه نمایان می گردد . 
در جدیدترین این اختلافها ، اسنادی در فضای رسانه منتشر می گردد که نشان می دهد احمد الحسن گویا اصلا وجود خارجی ندارد و حتی شائبه مرگ او را نیز تقویت می کند . 
آنچه در کلیپ زیر مشاهده می نمایید حقایقی است از پشت پرده امامی از جنس فیسبوک که توسط فردی به نام عبدالله هاشم و تعدادی دیگر از انصار این یمانی کذاب ( احمد الحسن ) رونمایی می شود . 
با توجه به تصاویر منتشر شده ؛ عبدالله هاشم ، غول رسانه ای در تبلیغ این جریان به همراه تعداد زیادی از گردانندگان و مبلغان این جریان می باشد که پس از کشف حقیقت و ضمن اعلان برائت از این امام ساختگی اینترنتی ، آن را نیز لعن می کنند . 
مکتب بغداد که مرکز جمع آوری طلا و جواهرات اهدایی پیروان می باشد و مرکز نشر اطلاعیه ها و گفته های احمد الحسن در یک عملیات متقابل اقدام به پخش گسترده اطلاعیه ای مبنی بر سخنرانی احمد الحسن از طریق صفحه پالتاک به صورت آنلاین ، در روز جمعه مورخه 5  مرداد 1394 دارد تا شاید بتواند کمی از فضاحت موضوع فوق را جبران نماید . اما با توجه به این روسیاهی که توسط برترین و ابتدایی ترین مبلغان احمد الحسن رخ داده است ، اکنون چه میزان می توان به این امام موهوم و اینترنتی اعتماد کرد ؟ و اینچنین می شود عاقبت امامی از جنس فیسبوک .

یارب نظر تو بر نگردد . 

طبقه بندی: بانک دانلود، 
برچسب ها: عبدالله هاشم، اعترافات، مبلغین جریان مدعی یمانی، احمد الحسن، امام احمد الحسن، سید احمد الحسن، کلیپ آپارات،  
دنبالک ها: صفحه نخست،  
نوشته شده در تاریخ جمعه 5 تیر 1394 توسط سید احمد الحسن