تبلیغات
سید احمد الحسن وصی و رسول امام مهدی یمانی موعود - احمد الحسن وصی و جانشین چه کسی است ؟

 
وصیت حقیقی در امامت احمد الحسن !

در آیات قرآن اشاره شده است که (ان الشیاطین لیوحون الی اولیائهم ) 
همانا شیاطین جن و انس به دوستان خود اخباری را می رسانند .
در طی تاریخ مدعیانی وجود داشته اند که به فردی گمراه تر از خود وصیت کرده تا گروه انحرافی آن ها را اداره و رهبری کند در گزارش های تاریخی اشاره شده است که محمد بن نصیر نمیری که مدعی بوده و توسط نائب دوم امام مهدی (علیه السلام) لعن شده است در زمان مرگش به فردی با عنوان ( احمد ) وصیت نموده است و با توجه به اینکه احمد الحسن ادعا دارد هر احمدی در روایات من هستم به قطع مصداق حقیقی جانشین محمد بن نصیر و تفکرات باطل او احمد الحسن است .
لطفا بعد از  خواندن شرح حالی از محمد بن نصیر به وصیت کشف شده که سال ها مخفی بوده و اکنون با ظهور احمد الحسن مصداق واقعی اش پیدا شده توجه فرمایید :

سعد بن عبد اللّه گفته است: محمّد بن نصیر نمیرى ادّعا مى‏كرد كه پیامبر است و امام هادى علیه السّلام او را فرستاده است. او معتقد به تناسخ بود و در مورد امام هادى علیه السّلام غلو كرده، در خصوص ایشان معتقد به ربوبیت بود. او  معتقد بود كه نكاح مرد با مرد حلال است، و در این باب گمان مى‏كرد این عمل از تواضع و فروتنى و تذلّل در مفعول، و عمل به خواهش نفسانى پاك و طاهر براى فاعل است و خداوند هیچ‏كدام از این‏ها را حرام نكرده است.همچنین او خود را باب و سفیر امام مهدی (علیه السلام) نیز می دانست .
و حالا وصیت 
سعد بن عبد اللّه مى‏گوید: وقتى محمّد بن نصیر به مرضى گرفتار شد كه در همان مرض هم به درك واصل شد، به او گفته شد: بعد از تو این مسؤولیت [شنیع‏] با چه كسى است؟ او كه زبانش لكنت پیدا كرده بود، با زبان ضعیف و گرفته گفت: احمد.
کتاب الغیبة ، شیخ طوسی ،ص 398 

برداشت از صفحه شخصی استاد شهبازیان


طبقه بندی: در شناخت مدعیان دروغین ، 
برچسب ها: محمّد بن نصیر نمیرى، المهدیون، وصیت، احمد الحسن، وصی محمد بن نصیر نمیری، مدعی یمانی، فرزند امام زمان،  
دنبالک ها: صفحه نخست سایت المهدیون،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 20 آبان 1394 توسط سید احمد الحسن